Планшет для малювання LCD Writing Tablet 8.5 дюймів

Планшет для малювання LCD Writing Tablet 8.5 дюймів

Відгуків: 0 Замовлення (2)
150.00грн
Модель: LCD Writing
Наявність: В наявності
Переглянуто 221 раз

Доступні варіанти

Характеристики

  • Виробник Китайча
  • Матеріал ПВХ

Опис товару

Зручний планшет для малювання та нотаток Writing Tablet 8.5 дюймів

Writing Tablet 8.5 - електронний навчальний планшет для малювання в цифровому форматі для різного віку. Зручний планшет поєднує функції альбому для малювання, блокнота для нотаток і навіть невеликої шкільної дошки.

Інноваційний дисплей

Інноваційний LCD-дисплей пристрою 3-го покоління створює ефект, який максимально адаптований до відчуття роботи зі звичайним папером. Малюючи з Writing Tablet 8.5, ви відчуваєте його гладку, рівну поверхню, яка відчувається так само, як дотик до паперового аркуша.

Навчальний посібник для дітей

Можливості творчого застосування планшета безмежні. Ви можете створювати малюнки, креслити, писати або робити підрахунки, залишати повідомлення або тренуватися робити графіті.

Тепер ви можете попрощатися з папером, замість цього використовуйте LCD планшет Writing Tablet 8.5 для записів і малювання. Зручна альтернатива блокнотам, альбомам для замальовок, липким нотаткам та іншим засобам для записів і малювання.

Рідкокристалічний екран і зручний стилус дають змогу контролювати якість відображення тексту, зображень і графіки. Плоский і легкий планшет для малювання завжди можна взяти з собою або закріпити на металевій поверхні (наприклад, холодильнику), використовуючи його для нотаток і малюнків. Вам більше не потрібно використовувати ластик, просто натисніть кнопку, і екран повністю очиститься. Заощаджуйте багато паперу! Збережіть багато дерев!

Особливості:

Дуже тонкий, товщиною всього 5 мм

Дуже легкий, всього 113 г

Довговічний LCD-екран

Тримач для стилуса Можна прати понад 100 000 разів

Розмір планшета: 225х145 мм

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Планшет для малювання LCD Writing Tablet 8.5 дюймів

Планшет для малювання LCD Writing Tablet 8.5 дюймів

150.00грн